לוגו מגזין פה

אודות

האתר נועד לספק מידע אמיתי ומקצועי בתחום טיפולי השיניים ולעזור לכם למצוא את הרופאים הטובים ביותר בישראל !

צוות האתר Peh עובד שעות נוספות בשביל להבטיח לכם את הטיפולים האיכותיים ביותר.
חיברנו בין מאות מטופלים לרופאים מומחים משך הזמן תוך יחס אישי לכל מטופל מרגע תחילת ההליך ועד לסיומו !


אנו כאן לכל שאלה או טענה בנוגע למידע אותו כותבים צוות המומחים שלנו.

צבען הלבן והרענן של השיניים שלנו הופך במרוצת השנים לצהבהב או מוכתם כתוצאה מגורמים שונים כמו לדוגמא מאכלים ומשקאות מסוימים כגון קפה או תה.

גם לגנטיקה ועישון סיגריות יש השפעה מכרעת על צבע השיניים שלנו. חשוב לדעת כי כיום כבר לא צריך להתבייש ולהישאר עם שיניים צהובות אלא ניתן בקלות לברר אודות הטכניקות הקיימות בשוק שמטרתן הלבנת שיניים.

החזירו לשיניים שלכם את הלובן הטבעי. נשמח להמליץ לכם אודות מיטב הרופאים המנוסים שכבר סייעו ללקוחות רבים לקבל בחזרה צבע שיניים לבן ורענן.

לתיאום פגישת ייעוץ עם אחד הרופאים המומחים שלנו אתם רק צריכים להשאיר שם ומספר טלפון בטופס המקוון ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר בהקדם!

טיפולים במרפאה:

לפני שאתם מחליטים איזו דרך להלבנת שיניים עדיפה עליכם חשוב מאוד לוודא כי הרופא המטפל הינו רופא מנוסה ומקצועי בתחום על מנת לצמצם סיכונים מתופעות לוואי לא רצויות בעקבות הטיפול.

אחת הדרכים לוודא כי הרופא אכן מקצוען ומנוסה היא לבקש המלצות מחברים או קרובי משפחה שעברו טיפול דומה ויכולים לספר לכם על שיטות העבודה של הרופא וכמובן על תוצאות הטיפול.

אחת הדרכים הנפוצות ביותר להלבנה של השיניים נעשית במרפאת שיניים.  במהלך הטיפול רופא השיניים ימרח על השיניים חומר הלבנה המבוסס על מי חמצן.

לאחר מריחת החומר הרופא יאיר באור פלזמה או בעזרת קרן לייזר על השיניים על מנת לזרז את תהליך ההלבנה ולגרום לחומרים הפעילים שבחומר ההלבנה לפעול. בעקבות תהליך החמצון הכתמים שעל השיניים יהפכו לבהירים וילבינו.

פרטים חשובים שיש לבדוק:

על מנת למנוע נזקים אפשריים לרקמת הפה כתוצאה מטיפולי הלבנת השיניים חשוב מאוד לברר בדיוק מה הניסיון של הרופא המטפל בתחום. טיפול רשלני עלול לגרום לכוויות באזור הפה ולתחושות של צריבה אם חומר ההלבנה פוגע ברקמות הרכות. חשוב לזכור כי לא ניתן לחזות בדיוק את התוצאות המדויקות של הלבנת שיניים ויתכנו תוצאות לא אחידות בעיקר אם צבע השיניים שלכם אינו אחיד מלכתחילה.

אז אם גם אתם מעוניינים להצטרף בקרוב לאלפים שכבר עברו טיפול להלבנה של שיניים מוכתמות אתם מוזמנים לקבוע תור אצל אחד ממיטב הרופאים המנוסים שלנו. למידע נוסף אודות הטיפולים המוצעים ולקבלת הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד השאירו עוד היום שם ומספר טלפון לחזרה בטופס הצור קשר שבאתר. אחד מנציגנו ימהר לחזור לפנייתכם!

תרצו ייעוץ מרופא מומחה ?