איך מלבינים שיניים בצורה טבעית

הלבנת שיניים טבעית

חיוך שווה אלף מילים זה משפט שכנראה הביא אתכם לקרוא את המאמר הזה , חיוך לבן הרי שווה קצת יותר.

בשנים האחרונות, יחד עם המודעות שלנו לאסתטיקה ומה שנקרא היום new ageing, אנו רואים נהירה של צרכנים רבים לטיפולי הלבנת שיניים טבעית, הן במרפאות או במכוני לייזר, ועד לאנשים שעדיין מאמנים שניתן להלבין את השן גם בבית.

לאחר איסוף של חומרים רבים, המלצות, שיטות, וסיפורים של מלבינים אנונימיים, החלטנו לכתוב מאמר זה ולספר לכם על האפשרויות להלבנה טבעית, על היעילות וגם על שיטות נוספות ( קצת פחות טבעיות ).

הלבנת שיניים טבעית בבית

נתחיל מההלבנה הביתית. הלבנות ביתיות בשורה התחתונה גורמות ליצרניות של התכשירים להגדיל במעט את חשבון הבנק שלהם, אתכם הצרכנים זה משאיר עם קצת פחות כסף בארנק ועם שיניים צהבהבות כלפני הטיפול הביתי.

הבשורה הטובה היא שאחרי הלבנת שיניים במרפאה ההלבנה הביתית תתחזק לכם את הלובן של השן לשנים רבות. אגב, היה תכשיר ביתי מסוים בשוק שהיה מלבין את השיניים למספר שבועות אך הוא היה מסוכן וגרם לצריבת החניכיים ולכן יצא מכלל שימוש.

שיטות להלבנת שיניים טבעית
חיוך לאחר הלבנת שיניים

ייתכן שתמצאו אותו במקומות מסוימים, ואז מומלץ מאד להיזהר במריחת התכשיר על השיניים בלבד.

ההלבנות הביתיות מבוססות בחומרים של הלבנה כמו במרפאות אבל באחוזים נמוכים משמעותית, ולכן התוצאות הדלות.

בד"כ מדובר בסוג של חומר פעיל הנקרא חמצן (הגורם לחמצון, ממש כמו על השיער) וחומרים נוספים דוגמת carbamide peroxide לא לכולם זה מתאים.

הלבנה טבעית בריאות או אסתטיקה ?

ברור לכל שהלבנת השן נועדה לאסתטיות בלבד ואין קשר בין שיניים לבנות לבריאות הפה, אולם שתראו אדם עם שיניים לבנות תתפסו אותו כאדם עם שיניים בריאות וגנים טובים יותר.

שלא לדבר על חיוך שיכול להפוך לחיוך שמעורר קנאה. אך בדיוק כמו ניתוחים פלסטיים, התוצאה מביאה לשביעות רצון הלקוח וזה ניכר כמובן בביטחון העצמי.

המלצה מרופא לחומרי הלבנה טבעיים היא עדיפה !

ההמלצה שלנו היא שאם בכל זאת בחרתם לעשות הלבנה בבית, חשוב שתתייעצו עם רופא השיניים שלכם בבחירת החומר הטוב ביותר עבורכם.

יכול מאד להיות שאתם גם רגישים לחומר מסוים, מה גם שרופא השיניים שלכם בטח יכול להמליץ לכם על רקחה של חומרים יותר טובים ממה שתמצאו בבית המרקחת.

בשנים האחרונות, המודעת לאסטטיקת הפה נמצאת במגמת עליה ויותר ויותר אנשים פונים לטיפולי הלבנת שיניים טבעיות.

בצפון בדרום ובמרכז, הלובן של השיניים נעלם עם השנים עקב השפעתם של הגורמים המזיקים כמו קפה וסיגריות, הלבנת שיניים בצפון היא הפתרון אשר יחזיר לפה שלכם את הזוהר שאבד לו ולכם את החיוך המושלם.

רופא שיניים מומחה שמח לספק ללקוחותיו טיפולי הלבנת שיניים מהאיכותיים ביותר.

כל טיפולי הלבנת שיניים צריכים להיות מבוצעים בקליניקה אצל רופא השיניים ונעשים באמצעות מכשור רפואי המתקדם – תרצו להתייעץ עם מומחה ? מלאו פרטים ותזכו לטיפול הטוב ביותר !

אילו סוגים של טיפולים לא טבעיים להלבנת שיניים נוספים קיימים ?

מבין כל שיטות הלבנת שיניים, שלושת השיטות הפופולאריות ביותר הן:

  1. הלבנת שיניים באמצעות לייזר, הנעשות באמצעות התקנת מתקן גמיש על השיניים המכיל חומרים מלבינים.
  2. הלבנת שיניים באמצעות ציפויי חרסינה. לכל השיטות עלויות שונות וכל אחת מספקת דרגות לובן שונות.
  3. השיטה הכדאית והמתקדמת ביותר היום היא למינייט או במילים אחרות ציפויי חרסינה.

ההלבנה באמצעות החומרים המלבינים היא השיטה הזולה מבין האחרות וניתן לבצע אותה אפילו בבית, אך היא אינה מבטיחה תוצאות לבנות באמת.

ההלבנה באמצעות לייזר פועלת באמצעות הפעלת האור מהסוג LED לאחר מריחת השיניים בחומר מלבין. השיטה אינה מסקנת את בריאות השיניים אך תוצאותיה עלולים לפוג לאחר מספר שנים.

איך להלבין את השיינים באופן טבעי ? צפו בוידאו

למה הלבנת שיניים באמצעות ציפוי חרסינה עדיפה על שיטות ההלבנה האחרות

הלבנת שיניים באמצעות ציפויי חרסינה עדיפים לעומת טיפולי ההלבנה האחרים מכיוון שבשיטה הזאת השכבה החיצונית של השן מושחזת רק בצורה העדינה ביותר ולכן מובטח לכם כי השן לא תיפגע מהטיפול.

הלבנה הנעשית בשיטת למינייט, מומלצת מאוד על ידי כל רופאי השיניים גם בגלל שבאפשרותה לספק את תוצאת ההלבנה הטובה ביותר וגם מכיוון שבאמצעותה ניתן לא רק להלבין את השיניים בצורה המשמעותית ביותר, אלא גם לתקן רווחים ושיניים עקומות.

לפניכן כמה שיטות נוספות להבלנה טבעית >> שיטות טבעיות לשיניים לבנות

תרצו ייעוץ מרופא מומחה ?