השתלת שיניים מחיר הטיפול

אחת השאלות הנפוצות ביותר בקרב מועמדים להשתלות שיניים היא – איך קובעים את המחיר?

כדי להבין טוב יותר מדוע השתלות שיניים דורשות השקעה כספית לא קטנה, כדאי לדעת מה כולל המחיר שאנו משלמים.

עיקר המחיר – השתלים הדנטליים

עלות השתלים עצמם מרכיבה את רוב המחיר של ההשתלה, שתלים איכותיים יעלו באופן טבעי יותר מאשר שתלים באיכות ירודה. עלותו של שתל תלויה בסוגו, החומר ממנו הוא עשוי, היצרן וארץ הייצור.

עלותם של השתלים בלבד יכולה להגיע לאלפי שקלים. יש להוסיף את המחיר של ציוד נוסף כמו גשר או כתרים המורכבים על השתלים.

גורם משפיע נוסף על המחיר – הרופא והמרפאה

ניסיונו והכשרתו של הרופא הם מרכיב חשוב מאוד בהצלחת הטיפול.
כשעוברים הליכים מורכבים כמו השתלות שיניים, אין ספק שנרצה את הטיפול הטוב ביותר.

נוודא שהרופא שלנו מוסמך לבצע את כל הפרוצדורות הדרושות ומחזיק בשנים רבות של ניסיון.

כמובן שרופא מנוסה יבקש תמורה בהתאם לניסיונו, אחוזי ההצלחה שלו והכשרתו. כשבוחנים מחירי השתלות שיניים, חשוב לזכור שהניסיון של הרופא והמומחיות שלו נכללים במחיר.

מרפאתו של הרופא והציוד גם הם חלק מן התחשיב. ציוד מודרני וחדיש המאפשר לרופא לתת את הטיפול הטוב ביותר עולה לא מעט.

כמו כן, שימוש בחומרים איכותיים לעומת חומרים זולים באיכות ירודה גם הוא משפיע על מחיר ההשתלה. מחיר נמוך במיוחד בהחלט יכול להצביע על מרפאה שמשתמשת בחומרים זולים.

מחיר השתלת שיניים במרפאה
מרפאה לשהתלת שיניים

ממה עוד מורכבים המחירים?

הכנה לקראת ההשתלה ופרוצדורות נוספות – לא אחת, לפני שניגשים להשתלה עצמה נידרש לעבור פרוצדורות כדי להכין את האזור להשתלה – עקירה, הרמת סינוס ועיבוי עצם ועוד.

במידה והרופא המליץ לעבור הליכים נוספים (או קובע כי לא ניתן לערוך השתלה ללא הכנה מוקדמת) נדרש לשלם גם עבור אלו.

סוג ההשתלה – ישנן כמה שיטות שונות לביצוע השתלות שיניים כאשר כל שיטה אורכת פרק זמן שונה, דורשת ציוד שונה, שימוש בחומרים שונים וכו'.

ההבדלים בין השיטות יוצרים גם הבדלי מחיר. כך למשל השתלות שיניים בשיטת ההעמסה המידית (השתלה ביום אחד) בדרך כלל יעלו יותר.

כמה עולה השתלת שיניים ?

מחפשים מידע על טיפולי השתלות שיניים? רוצים למצוא את כל המידע מבלי לעבוד קשה?
אתם באתר הנכון!

כאן, באתר בריאות הפה לכל המשפחה תוכלו למצוא את כל הפרטים על השתלות שיניים, איך מתבצע הטיפול, כמה עולה השתלת שיניים ועוד מידע רב ומעניין, אם אתם צריכים ייעוץ אתם מוזמנים למלא טופס קצר ולקבל את כל המידע בטלפון אחד.

עד לפני שלושה עשורים כל מי שהיה מעוניין להשיב את שיניו היה צריך להשתמש בגשר מיוחד ושיניים תותבות, המראה של גשר עם שיניים תותבות וחוסר הנחות הובילו את הרופאה לחשוב על פתרונות טובים יותר שיאפשרו נוחות, עמידות והכי חשוב- מראה אסתטי.

היום בעזרת שילובו של הטיטניום בתחום הרפואה אפשר  ליצר שתל קבוע המשמש כשורש שן סינתטי, על השתל משתלים את מבנה השן וכך מקבלים את התוצאה הטובה ביותר, עכשיו אפשר לאכול כמו שצריך ולחייך בגדול.

אז כמה עולה השתלת שיניים ? 

המחירים שונים בין מרפאה למרפאה, בנוסף הכל תלוי סוגי השתלים, מספר השתלים ומרכובות הטיפול, טיפולי השתלת שיניים ביום אחד למשל, עולים יותר אך חוסכים לכם כאבים רבים וגם זמן יקר.

יש שלושה סוגי שתלים נפוצים, אירופאים, ישראלים ואמריקאים, כל רופא ממליץ על שתלים אחרים אך הטובים והעמידים ביותר עם התשלים האמריקאים.

אחד היתרונות של טיפולי שיניים מורכבים ויקרים הם תנאי התשלום, בכל המרפאות ישמחו להציע לכם הסדר תשלומים נוח ואטרקטיבי, כך תוכלו לתקן את השיניים ולשוב ולחייך בהקדם.

אם אתם רוצים לקבל מחירים מדויקים, אם יש לכם שאלות נוספות ואם אתם צריכים ייעוץ, אתם מוזמנים למלא את הטופס ולקבל את כל המידע בטלפון אחד ללא כל התחייבות!

תרצו ייעוץ מרופא מומחה ?