מזה ציפוי שיניים

במה מדובר כשאומרים ציפוי שיניים ומתי הטיפול כדאי ?

הסיבות לטיפול ציפוי לשיניים הן ידועות: גם בכדי להיראות "יפים" עם חיוך מושלם, וגם מסיבות בריאותיות. טיפולים לציפוי השיניים  מתאימים  לגברים ולנשים בכל הגילאים, אבל לרוב יהיו אלה המבוגרים מפני שהשיניים שלהם עברו נסיגה במראן במהלך השנים רק לעיתים נדירות  תראו ילדים קטנים אשר מסתובבים עם ציפוי שיניים מכיוון שהשיניים שלהם צעירות בריאות ויפות באפן טבעי.

האם זה באמת כדאי ?

ישנם הרבה יתרונות בציפוי שיניים ,כגון: הוא מחסה הרבה פגמים בשיניים כמו רווחים או שיניים צהובות, אך למרות שזה נראה פתרון מדהים אך גם לבחירה זו יש חסרונות, ציפוי השיניים יכול לשנות את צבע השיניים עד גבול מסוים מכיוון שהחומר לא מספיק חזק כדי לשנות באופן מוחלט את צבע השיניים מצהוב ללבן חלק. הוא יכול לעשות שינוי אך לא שינוי ממש "מקצה לקצה".

ובכן גם לא ניתן לעשות ציפוי בשן יחידה או בכמה שיניים בודדות אלה צריך בכל הפה. במקביל לכל מה שהבהרתי במאמר זה הפתרון האידיאלי ושהוא באמת משולם זה שמירה על היגיינת הפה מגיל קטן, דבר זה יכול לחסוך לכם הרבה התעסקות עם השיניים והרבה הוצאות של סכומים עצומים של כסף.

כיום,קיימים תחומים רבים שמפריעים לאנשים בנוחות חיי היומיום שלהם, למשל כאבי גב נחשב לאחד הבעיות הנפוצות ביותר אצל אנשים, גם בעיות בכף הרגל הם דיי נפוצות, ובדרך כלל דורשות פתרון ידוע – מדרסים

ציפויים חרסינה
כך נראים ציפויים לשיניים

מהי מטרת הטיפול ?

מטרת הטיפול היא לגרום לשיניים להיראות לבנות ויפות יותר .ישנם הרבה גברים ונשים אשר סובלים משיניים צהובות ומוזנחות והפיתרון הטוב ביותר בשבילם הוא ציפוי שיניים, ואם  אתם באמת מעוניים בציפוי שיניים תבדקו לעומק את העניין ואת מחיריו בארץ ובשוק ולאחר מכן תבחרו את הדבר המתאים והנחוץ לכם ביותר.

ציפוי לאחידות ושלמות השן

בין אם אתם סובלים מרווחים בשיניים, שן פגומה או שבורה או מכל בעייה הגיינית אחרת – תוכלו להעזר בציפוי שיניכם על מנת לשוות להם מראה בריא ואסתטי.

————————————————————————————————————
מעוניינים לקבל בחינם הצעות אטרקטיביות ומבצעים של ציפויי שיניים ממומחים בלבד בכל  הארץ?
מלאו את הטופס לפרטים וריכוז מחירים והצעות ללא התחייבות


————————————————————————————————————

לטיפולי ציפוי השיניים ישנם כמה אפשריות מעניינות במחירים שונים. בחירה של ציפוי שיניים צריכה להיות מתאימה למטופל אם זה מבחינת כסף ואם זה מבחינת איכות . ציפוי השיניים הוא בחירה טובה לשמור על שיניים יפות לאורך זמן רב. ציפוי השיניים יכול להגיע לסכום כסף גדול ולא מינימאלי לכן אתם צריכים להתעקש על הנחות במחיר, דבר זה נובע מעלות החומרים אשר משתמשים בהם בטיפולי ציפוי השיניים. בגלל דברים אלו שמירה על היגיינת הפה היא פתרון נהדר, מפני שאנו נצטרך להוציא סכומים גדולים של כסף כל כמה שנים.

יתרונות וחסרונות הטיפול

גבר או אישה אשר רוצים לשפר את מראה הפה הקדמי שלו ציפוי השיניים הוא פיתרון מצוין עבורם. יש סיבה לכך והיא שזהו טיפול מאוד קל. לבעל הקליניקה ישנה מחוייבות של אישורים כדי לבצע טיפולים מסוג זה ורק לאחר שבדיקה זו אתם מורשים להתחיל את הטיפול.

ישנו גם מחיר קטן שהמטופל צריך לשלם שהוא ששכבה דקה מהשן שלו יורדת בעקבות הטיפול אך הרופא אשר מטפל בכם מוריד שכבה מאוד קטנה של השן אז אין סיבה רבה לדאגה אך ורק אם זו הפעם הראשונה שלכם. במקביל לכך יש גם ציפוי שיניים שבו מחליפים את השן כולה. המטפל אשר מטפל בכם מדביק ציפוי חרסינה לשיניים או קרמיקה בדיוק בצורה של השן הקודמת.

תרצו ייעוץ מרופא מומחה ?